Pozivamo Vas na otvorenje prve samostalne izložbe autorice Maje Kalogjere - "Slutnje", u ponedjeljak, 30. ožujka, s početkom u 17.30 sati, u prostorijama Centra Zlatno doba. Gđa Kalogjera je članica Udruge "MI" - Split.. Slikarstvom se bavi desetak godina. Slike su rađene u stilu apstrakcije u akrilnoj tehnici.
Izložba će biti otvorena od od 30.3 - 10.4.2015.
Ulaz je besplatan!
